Rodinné domy

Pocit bezpečí je jedním ze základů klidného a spokojeného lidského života. Pocit bezpečí doma je pak jedním ze základů kvalitního prostředí pro život rodiny a výchovu dětí.


Bezpečný dům

S narůstajícími sociálními rozdíly v naší společnosti přibývá i trestné činnosti, zejména majetkové. Pachatelé se již dávno nezaměřují jen na neobydlené rekreační objekty, ale nezdráhají se ani např. vyloupit dům v noci, kdy v něm celá rodina spí, vyloupit automobil na zahradě atd. Naštěstí moderní doba poskytuje účinné a cenově již dobře dostupné nástroje, jak se proti této trestné činnosti bránit a jak zajistit bezpečí svého majetku i rodiny.


Kamerové systémy jsou jedním z hlavních nástrojů této obrany a ochrany a jejich použití má i prokazatelný silně preventivní efekt. Pachatelé se objektu s kamerami raději vyhnou.

Schéma CCTV pro rodiný dům

Kompaktní a cenově již velice dostupné barevné kamery s vysokým rozlišením lze instalovat prakticky kdekoliv. Jejich provedení jsou různá, od klasických kamer, přes kompaktní, DOME až po kamery otočné. Konkrétní typy lze volit i s vysoce kvalitním IR přísvitem pro noční vidění. Připojení je pak realizováno analogově po koaxiálním kabelu, po ethernetu jedním UTP kabelem i s napájením nebo bezdrátově pomocí WiFi. Možností je mnoho a není třeba, abyste celou problematiku dlouze studovali. Stačí nás jen kontaktovat a po průzkumu na místě Vám vhodné typy, přesně pro danou situaci, naši specialisté vyberou a zakomponují do celkového projektu.

Moderní záznamová zařízení využívají digitální zpracování záznamu, které poskytuje vysoké kapacity nahrávací doby a dokáže obraz zaznamenávat bez opotřebení a ztráty kvality stále dokola. Díky digitálnímu zpracování dokáží tato zařízení i např. detekovat pohyb v nastaveném čase a místě a odeslat zprávu s alarmem např. e-mailem a umožňují Vám vše sledovat vzdáleně i v době, kdy jste například na dovolené.

Dnešní technologie skýtají prakticky neomezené možnosti a jde jen o vhodný a kvalitní návrh a provedení. Společnost INTERCONNECT s.r.o. má v oblasti kamerových systémů bohaté zkušenosti. Rádi Vám vypracujeme a postavíme řešení přesně na míru. Stačí nás jen kontaktovat.

Naše společnost zajišťuje v rámci problematiky kamerových systémů i právní servis a poradenství, které se týká zejména oblasti ochrany osobních údajů ve vztahu k zákonu č. 101/2000Sb.

Typový průběh realizace kamerového systému pro domácnost

  • Naši projektanti se k Vám bezplatně dostaví na úvodní místním šetření, jehož náplní je průzkum místa instalace, technické zhodnocení situace a vyjasnění Vašich potřeb.
  • Na základě tohoto průzkumu je vypracována rámcová nabídka řešení, která je s Vámi konzultována.
  • Následuje vypracování konkrétního projektu naším projektantem kamerových systémů tak, aby nejlépe odpovídal konkrétní situaci a všem požadavkům.
  • Po Vašem odsouhlasení projektu Vám celý kamerový systém namontuje team našich techniků. Samozřejmostí je plná diskrétnost.
  • Následuje provedení revizí, testovacího provozu, vyhodnocení odchylek, jejich korekce, vyhotovení dokumentace k systému a samozřejmě je provedeno Vaše proškolení pro obsluhu systému.
  • Na závěr je systém spuštěn do ostrého provozu a protokolárně předán. Součástí předání je i dokumentace projektová a provozní.
  • Rádi Vám zajistíme i dlouhodobý servis a údržbu.

Nabízená řešení

Pro oblast domácností jsme pro vás vybrali kompletní produktové řady ve dvou variantách.

Logo SAMSUNG

Značka SAMSUNG nemusí být v oblasti elektroniky nijak zvláště představována a výrobky této společnosti lze zařadit jistě do segmentu kvality. Divize SAMSUNG Security, která se zabývá bezpečnostními a kamerovými systémy si tento standard kvality bezpochyby drží. Kamery, záznamová zařízení i zobrazovací monitory patří mezi špičková zařízení a jsou vynikající volbou od domácího použití, přes použití korporátní až po využití státními institucemi.

Logo Wonderex

Produkty WONDEREX se vyznačují optimálním poměrem ceny, kvality a technických možností. Tyto výrobky jsou ideálním řešením pro oblast domácností a drobných firem. V produktové nabídce je zastoupena kompletní škála nejrůznějších typů a variant kamer, objektivů, záznamových zařízení, videoserverů i ovládacích panelů.

Chci objednat / poptat tuto službu